Ürün Özellikleri

 

 

 

Son teknoloji dökme yöntemleri ve inovatif tasarımı sayesinde ürünlerimizin ağırlığı hafifletilmiştir. Aynı zamanda iletkenliği artan malzeme yapısına sahip ürünlerin, ısınma süresi de düşürülmüştür.

Kapağa çarpan su buharının alanını arttımak için kapak yüzey alanı genişletilmiştir. Alt haznenin iç yüzeyine oturan kapak tasarımı sayesinde, yemek buharının dışarı çıkması engellenir. Buharın yoğunlaşarak tekrar su damlacıklarına dönüşmesi için kapak iç yüzeyi fonksiyonel çizgilerden oluşur. Yoğunlaşan buhar, yemeğinize lezzetiyle geri döner; yemeklerinizde mineral, vitamin ve lif kaybı yaşanmaz.

Ürününüz ile temas ettiğiniz tutma kulpları ergonomik ölçüler esas alınarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda kulplar, sıcak ürününüzü eldiven, bez vb. yardımcı malzemelerle taşırken kolaylık sağlar.

Dökme demirden üretilen ürünler çizilmeye ve paslanmaya karşı dayanıklı emaye kaplamadır. Kapak üzerindeki tepe kulp paslanmaz çeliktir. Gönül rahatlığı ile bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Farklı pişirme yöntemlerini deneyimleyebileceğiniz ürünlerimiz, doğadan ilham alan serileri ile farklı renk seçeneklerine sahiptir.