Lezzetli pişirme

Pot Art ile Daha Lezzetli Pişirmeye Başlayın

Mükemmel Isı Dengesi

Pot Art döküm tencere ve tavalar mükemmel ısı dengesine sahiptir ve ısıyı tüm yüzeylere eşit bir biçimde dağıtır. Bu sayede, yemekleriniz doğru ve orantılı bir ısı ile daha lezzetli pişer. Döküm tencere ve tavalar ısıyı muhafaza ederek, minimum enerji ile maksimum ısı verimliliği sağlar. Bu sayede yemeklerinizi servis ederken uzun süre sıcaklıklarını koruyabilirsiniz.

Buharın Lezzeti

Pot Art döküm tencerelerin fonksiyonel kapak tasarımı sayesinde yemeğinizin buharı tencerenin içerisinde muhafaza edilir. Kapağın iç yüzeyindeki çizgiler sayesinde buhar tekrar yoğunlaşarak yemeklerinize su olarak geri döner. Bu sayede yemekleriniz daha lezzetli pişerken aynı zamanda yemeklerinizdeki besin değerleri (vitaminler, mineraller ve lifler) maksimum düzeyde korunur, yemeğinizin lezzeti zenginleşir.

Pot Art Döküm Tencere ve Tavaların Kullanım Alanları

Ürünlerimiz yüksek ısıya karşı dayanıklı dökme demir malzeme ve emaye kaplamadan üretilmektedir. Pot Art döküm tencere veya tavanızla yemeklerinizi hem ocak hem de fırın kullanarak pişirebilirsiniz. Üstelik bu işlem için fırın tepsisine ihtiyaç duymazsınız. Döküm tencere veya tavanızı gazlı, elektrikli, indüksiyonlu veya ızgara tipi gibi farklı ocak modellerinde kullanabilirsiniz.


Önemli Not: Döküm ürünler, diğer demir, metal, çelik gibi ürünlerde de olduğu gibi, mikrodalga fırınlarda asla kullanılmamalıdır.